FlySurf

FlySurf (ФлайСерф) – абсолютно новий, фантастичний і захоплюючий атракціон, що об’єднує дві стихії – воду та повітря. Саме тому польоти на FlySurf стали шалено популярними і викликали неймовірний ажіотаж як у всьому світі, так і в Україні. Тільки завдяки йому можна літати в повітрі в прямому сенсі.

Тепер FlySurf став доступним і в Буковелі: польоти серед карпатських гір принесуть нашим гостям невимовне захоплення і масу позитивних емоцій. Ми раді запропонувати Вам випробувати цей неймовірний водний атракціон на собі.

За допомогою FlySurf можна виринати з-під води як дельфін, підніматися над рівнем води на висоту до 8 метрів і парити у повітрі як птах або супергерой з голлівудського фільму; можна виконувати акробатичні трюки і вивершувати сальто як на звичайному сноуборді.

Як проходить політ?

Польоти на ФлайСерфі проходять у 2 етапи:

1) На суші – спочатку на Вас очікує навчання техніці безпеки, одягання в екіпірування, навчання техніці польоту до 15 хв.

2) На воді – польоти над водою від 5 хвилин. Це саме той час, коли ви станете супергероєм і у Вас з’являться суперможливості.

Кому можна літати?

Особам, старше 16 років і вагою понад 40 кілограм. Якщо у Вас є проблеми з опорно-руховим апаратом, варто попередньо проконсультуватися з лікарем.

До польотів не допускаються особи, які знаходяться в стані алкогольного сп’яніння або під дією наркотичних засобів!

Наскільки це безпечно?

У зв’язку з тим, що польоти здійснюються над водою, можна говорити про практично повну безпеку цієї розваги. Крім того, пілотів екіпірують шоломом, рятувальним жилетом, гідрокостюмом, так що ризик отримання травм або переохолодження зводиться до мінімуму.

Подарунковий сертифікат. Кому дарувати?

Дарувати всім, хто любить екстрим і незвичайні розваги! Тим, хто любить воду, швидкість і польоти! Особливо підійде такий подарунок молодим, активним і допитливим людям.

Вартість послуг складає:

Ознайомчий політ, 5 хв. – 390 грн.

Незабутній політ, 10 хв. – 690 грн.

Вищий пілотаж, 20 хв. (два заняття по 10 хв.) – 1290 грн.

У вартість послуг входить:

  • екіпірування (гідрокостюм, шолом, рятувальний жилет, FlySurf);
  • інструктаж з техніки безпеки, навчання техніці польоту;
  • політ на FlySurf.

Замовити послугу

Ім’я (обов’язково)

Телефон: (обов’язково)

Ваш email

Додатковий коментар