Автомобільні екскурсії на суперджипах

Буковель

Екскурсії на автомобілях «Степан» та «Довбуш», що є джипами в стилі «Big Foot»

Ми підготували для вас спеціальні екскурсійні маршрути на суперджипах «Степан» і «Довбуш» – рукотворних джипах-монстрах, створених саме для Карпатських гір.

Пропонуємо туристичні гірські маршрути навколо курорту «Буковель» гірськими хребтами з вражаючими пейзажами на найвищі карпатські вершини і сам курорт «Буковель».

Переваги наших маршрутів та екскурсій:

  • для наших суперджипів побудовано спеціальну панорамну трасу по Яблуницькому хребту, через села Поляниця і Яблуниця. Тривалість маршруту становить 2 години.
  • гуцульська Швейцарія гостинно відчинить перед вами ворота приватних володінь і дозволить зануритися в національний побут. Ми повеземо вас  гірськими урочищами, через приватні території та особисті садиби, познайомимо з культурою та побутом гуцулів. Ви зможете сфотографуватися на природі з тваринами: телятами, козенятами, ягнятами і знаменитими карпатськими коровами, з молока яких виготовляють знамениті гуцульські сири.
  • з наших маршрутів видно найвищі гірські вершини України: Говерлу (2061м), Петрос (2022м), Хом’як (1542м), Синяк (1665м), Довгу (1371м) і весь Чорногірський хребет (1750-2061м).
  • маршрути від 1 до 6 годин із відвідуванням водоспадів, урочищ, полонин і вершин наймальовничіших і найцікавіших місць Карпат.

Дізнайтеся більше за тел. +38 097 494 25 77

Замовити розвагу

Ім’я (обов’язково)

Телефон: (обов’язково)

Ваш email

Додатковий коментар