Походи в гори захоплюючі й корисні для здоров’я, але перш за все, переконайтеся, що у Вас немає проблем з серцевими хворобами, артеріальним тиском, варикозними та іншими подібними недугами. Якщо ж ви молоді і практично здорові – основну роль відіграє ваше бажання піднятися до вершини.

Туризм – груповий вид відпочинку і на маршруті ви не повинні випереджати групу і відставати від неї, а тому необхідно мати мінімальну фізичну підготовку і бути готовим витримати той темп ходьби, який задасть Вам гід. Якщо ж цей темп швидкий для Вас – не соромтеся попросити про його уповільнення.

Не беріть в гори з собою багато непотрібних речей. Ваша форма одягу повинна бути максимально наближена до спортивної. Врахуйте, що на висоті температура повітря зазвичай нижча, ніж в долині. Влітку в горах можуть йти дощі, тому обов’язковим елементом у Вашому спорядженні повинна бути накидка від дощу (можна купити в магазині «Спорт і веселощів на ТК «Буковель»).

Обов’язковим є також головний убір, який в прохолодну погоду зігріє вашу голову, а в спеку захистить від прямих променів сонця. Із взуття бажано мати гірські треки (черевики з протектором типу “вібрам»), або зручні кросівки, але не з товстою підошвою. Неприпустимий похід у гори в шльопанцях, кімнатних тапочках чи босоніжках.

Дізнайтеся більше за тел. +38 097 494 25 77