Організація різноманітних майстер класів

Ми вважаємо, що пізнати по-справжньому культуру можна лише доторкнувшись до неї своїми руками. Наприклад, зробити справжні народні прикраси або ж навчиться готувати страву національної кухні, дізнавшись вікові секрети приготування від українських кухарів. Саме тому Ми пропонуємо всім нашим гостям пройти такого роду майстер-класи. Лялька мотанка

Lyal-ka-motanka-2

Виготовлення ляльок-мотанок

Лялька-мотанка – зроблена з тканини вузликова лялька. Назва походить від українського слова мотати. Вважається, що в давнину мотанки виконували функцію сакральних оберегів.

Соломоплетіння

Це одне з найдавніших ремесел Україні, яка з покон віків була хліборобної нацією; з соломи люди робили кошики, капелюхи, взуття та
іграшки.

Майстер-класс по приготування борщу та баноша

Борщ та банош– головне надбання української кухні. У кожної господині в Україні є свої секрети приготування цих смачних страв. Але наш шеф-кухар поділиться з Вами справжнім старовинним рецептом приготування борщу та баношу, дотримуючись усіх традицій.

Ukrayins-ki-stravi-1

Майстер-клас з приготування українських страв

Українська кухня – це домашня ковбаса, мариноване сало, деруни, котлети по-київськи, крученики, вареники з капустою, картоплею, грибами, вишнями, сирники та багато всього іншого. Цей майстер-клас не залишить байдужим Ваш шлунок.

 

Дегустація українских вин

Виноробство в Україну починається ще з IVстоліття до н.е. Історія українських вин дуже цікава, а самі вина досить таки відрізняються від класичних, західноєвропейських традицій. Пропонуємо Вам особисто продегустувати і зробити свої власні висновки.

Potters team

Гончарна справа

Слово “гончар” походить від “горна” і “чарування” – те, що гірничо чарує. Ми пропонуємо Вам спробувати себе в цій по-справжньому магічній професії і виготовити своїми руками горщик, вазу або глечик.

Дегустація карпатського чаю

Танцювальні майстер класи

Виготовлення прикрас із зерен

Виготовлення тотемів та оберегів

Дізнайтеся більше за тел. +38 063 044 35 29

Замовити полугу

Ім’я (обов’язково)

Телефон: (обов’язково)

Ваш email

Додатковий коментар